Produkty

Společnost MOBIS, největší dodavatel automobilky Hyundai, kompletuje ve svém závodě 4 auto-moduly: modul přední masky, modul přední a zadní nápravy a modul přístrojové desky.

V dnešní době je modularizace výroby v automobilovém průmyslu cesta, kterou se vydávají téměř všechny automobilky, aby si tak zajistily svou konkurenceschopnost. Cílem společnosti Hyundai MOBIS je vyrábět a dodávat nejkvalitnější moduly a díky tomu se stát jednou z nejlepších společností tohoto typu na světě.

Modul přední masky

Jde o modul přední masky s motorem a s integrovanými díly jako je chladič, světlomety, výztuhy nárazníku, nosiče a AAF (aktivní vzduchové klapky).

Jako ostatní moduly spojuje několik dílů a tím zvyšuje produktivitu a zlepšuje kvalitu.

U tohoto modulu jsme prováděli výzkum za účelem zvýšení bezpečnosti chodců a předcházení kolizí při nízké rychlosti, zlepšujeme aerodynamiku, integrujeme elektronické součástky a snižujeme jeho hmotnost použitím nových materiálů.

Modul přístrojové desky

Modul přístrojové desky zajišťuje pohodlí ve voze, poskytuje informace o jízdě, kontrolní systémy a chrání bezpečnost cestujících.

Jedná se o modul, který kombinuje mnoho dílů jako je sdružený panel přístrojů, výztuha, klimatizační jednotka a tři airbagy.

Díky kombinaci designu, vývoje a montáži mnoha dílů v jeden modul, redukuje množství samostatných dílů, snižuje váhu, zvyšuje produktivitu a zlepšuje kvalitu.

Modul přední nápravy

Modul přední nápravy spojuje několik dílů v jeden celek pomocí rámu ve spodní části vozu.

Je navržen tak, aby kombinoval více částí: vzpěru předních kol, pružinu, tlumič nárazů, izolátor, převodové skříně (řízení) a hnací hřídel, brzdový kotouč, třmen a brzdovou hadičku.

Modul zadní nápravy

Modul zadní nápravy umožňuje maximalizaci produktivity a zlepšování kvality.

Je navržen tak, aby kombinoval více částí: příčný rám zadních kol, tlumič nárazů a pružinu pro zadní kola, stabilizační tyč a stabilizátory, ramena zadních kol, ložiska kol, brzdové kotouče, brzdové třmeny, brzdové hadičky a parkovací lanovody.

Provádíme výzkum a vývoj klíčových dílů tak, aby docházelo k optimalizaci modulů a jejich využití v automobilovém průmyslu.