Job Fest 2017

V pátek 10. února jsme se zúčastnili již třetího ročníku Job Fest v Avion Shopping Park Ostrava. Akce se konala pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje pana Dalibora Vondráka a celou akci provázela paní Monika Žídková.

Na veletrhu se představily nejvýznamnější firmy Moravskoslezského kraje, které nabízely volná pracovní místa nebo poskytovaly cenné informace pro potenciální uchazeče.

V našem stánku bylo možné zjistit aktuálně volné pracovní pozice, nabízené benefity, novinky o nově vznikající společnosti v Mošnově a případné další dotazy, které jsme zájemcům rádi zodpověděli.

Paní Tereza Hladíková z personálního oddělení nám k veletrhu řekla: „Jsem příjemně překvapená, kolik zájemců za námi dnes přišlo. Je vidět, že je naše společnost významným zaměstnavatelem v regionu. Někteří zájemci rovnou přinesli životopis a mohli jsme jim sdělit informace, které přímo souvisejí s případnou pozicí, na kterou se hlásí. Věřím, že se nám dnes podařilo nejen prezentovat naši společnost veřejnosti, ale také oslovit potenciální zaměstnance.“
 

Fotogalerie

Job-Fest-10-2-2017_1.jpg
Job-Fest-10-2-2017_2.jpg
Job-Fest-10-2-2017_3.jpg
Job-Fest-poster.jpg