DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Podívat se do kuchyně pod ruce kuchařům, kteří tvoří nejlepší světové pokrmy. O tom určitě sní většina z nás. Tak přesně podobná možnost se naskytla rodinným příslušníkům a široké veřejnosti, aby nahlédli pod ruce našim montérům, kteří v naší firmě Mobis Automotive Czech tvoří gró vozů Hyundai. 

Prohlídka, která trvala pětačtyřicet minut, jim nabídla jedinečný pohled za oponu velkého automobilového světa. Měli možnost vidět unikátní technologie, výrobní i skladovací procesy, které očím veřejnosti a rodinných příslušníků zpřístupňujeme právě jednou ročně.

Mimo prohlídky výrobního procesu měli návštěvníci možnost ochutnat i to nejzajímavější z korejské gastronomie a pro děti byl připraven pestrý doprovodný program, který věříme, že si užily.

Během dne otevřených dveří, který probíhal během svatomartinské soboty, se dveřmi naší firmy prošla více než stovka návštěvníků, která již několik týdnů před akcí zcela naplnila návštěvní kvótu.

Jelikož byl právě o návštěvnická místa mezi zaměstnanci obrovský zájem, plánujeme podobnou akci zopakovat i v příštím roce. 

Kateřina Šebestová
 

Fotogalerie

DSC_0722.jpg
DSC_0739.jpg
DSC_0753.jpg
DSC_0755.jpg
DSC_0762.jpg
DSC_0789.jpg
DSC_0843.jpg
DSC_0854.jpg
DSC_0918.jpg