Specialista/Specialistka oddělení materiálu

  • Společnost: MOBIS Automotive Czech s.r.o.
  • Lokalita: Mošnov
  • Kategorie: Administrativní

Náplň práce

  • řízení logistického toku a zajištění dodávek materiálu pro výrobu
  • řízení plánu dodávek - termín dodávky, velikost dodávky, frekvence
  • udržování kontaktu s dodavatelem, koordinace množství a termínů dodávek zboží, účast na jednáních s dodavateli
  • sledování objemů a hodnot zásob nakupovaného materiálu a práce na jejich minimalizaci
  • inventarizace materiálu, výrobků a rozpracovaného materiálu
  • aktivní účastnění se procesu změnového řízení (spotřeba starých a náběh nových materiálů)

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • znalost MS Office.
  • znalost anglického jazyka (min. B1)
  • komunikační schopnosti
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání
  • firemní akce
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • další zaměstnanecké výhody

Kontakty

Telefon: 558 488 456
Email: nabor@mobis-auto.cz
Internetvé stránky: www.mobis-auto.cz