Elektrikář/ka

  • Společnost: MOBIS Automotive Czech s.r.o.
  • Lokalita: Mošnov
  • Kategorie: Dělnická

Náplň práce

  • opravy a zlepšování výrobních zařízení
  • plánování a realizace preventivní a prediktivní údržby dle svěřené technologie
  • zlepšování výrobních procesů
  • evidence spotřeby náhradních dílů
  • základní analýza poruchovosti zařízení a její snižování
  • registrace poruch a oprav technologií do systému SAP

Požadujeme

  • odbornou způsobilost dle vyhl.50/1978 Sb §6 podmínkou
  • orientaci ve slaboproudé elektrotechnice
  • všeobecné technické znalosti
  • znalost pneumatiky výhodou
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • zkušenosti s výrobním prostředím výhodou
  • samostatnost a schopnost řešit zadané úkoly
  • týmového ducha a aktivní přístup

Nabízíme

  • práci s moderní technologií, v čistém prostředí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání zdarma
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované obědy (oběd za 25 Kč - polévka, hlavní chod, salát a nápoj)
  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
  • kulturní akce (Mobis day, teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
  • 20 + 5 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)

Nástup dle dohody.
V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém jazyce.

Naše firma přijala mnohá bezpečnostní a preventivní opatření ve vztahu ke koronaviru:
pravidelné měření teploty zaměstnanců
zaměstnanci pracují v rukavicích a nosí roušky
omezení pohybu osob, které nejsou zaměstnanci, na nezbytně nutné minimum - při vstupu je všem změřena teplota bezdotykovým teploměrem, pokud nemají svou roušku, dostanou a podepisují čestné prohlášení, že nepobývali v rizikové oblasti
úklid dezinfekčními prostředky několikrát denně (kliky dveří, vodovodní kohoutky, zábradlí, podlahy apod.)
dezinfekce společných prostor generátory mlhy
rozmístění dezifekčních gelů a informačních cedulí po budově
v jídelně je k dispozici zázvorový čaj působící blahodárně na imunitní systém
firemní autobusy jsou dezinfikovány jak dezinfekcí tak i ozónovým generátorem před každou jízdou

Kontakty

Telefon: 558 488 456
Email: nabor@mobis-auto.cz
Internetvé stránky: www.mobis-auto.cz