Administrátor/ka skladových zásob

Náplň práce

  • plánování a kontrola struktury materiálu
  • plánování a kontrola spotřeby materiálu
  • vývoj a kontrola struktury kusovníku
  • řízení kódů montážní linky
  • spolupráce na projektech nových vozů
  • implementace materiálových změn do výrobního procesu
  • spolupráce s odděleními materiálu a výroby

Požadujeme

  • zkušenosti z oblasti automotive
  • komunikativní znalost anglického jazyka (podmínkou)
  • znalost MS Office (zejména Excel a Powerpoint)
  • znalost systému SAP výhodou
  • zodpovědnost k práci, pečlivost, trpělivost
  • samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • pravidelné bonusy (za splnění výrobního plánu, půlroční a roční, aktivity)
  • vzdělávací kurzy a školení a mnoho dalšího
  • nástup ihned

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš životopis v českém i anglickém jazyce.