Specialista IT / Specialistka IT

Náplň práce

  • Plánování a realizace obchodních plánů
  • Kontrola plnění problémů a požadavků ze strany dodavatelů
  • Plánování, tvorba a realizace nákladových rozpočtů a investic
  • Tvorba technické dokumentace
  • Plánování a řízení projektů
  • Řízení katalogu služeb a řízení služeb
  • Schvalování IT požadavků ze strany dodavatelů a Mobis zaměstnanců

Požadujeme

  • IT zkušenosti z výrobní společnosti - minimálně 5 let
  • znalost platformy .NET a jazyka C#
  • zkušenosti s vývojem webových aplikací s využitím ASP.NET Core
  • psaní SQL dotazů a skriptů
  • povědomí o moderních technologiích, programových vzorech a postupech
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - podmínkou (denní komunikace)
  • důslednost
  • schopnost učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • cestování nejen po Evropě
  • flexibilní pracovní dobu
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání
  • firemní akce
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • bonusy za splnění výrobního plánu, čtvrletní a pololetní bonusy
  • vzdělávací kurzy a školení
  • další zaměstnanecké výhody

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém a anglickém jazyce.