Vedoucí sekce zákaznické kvality

Náplň práce

  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu pracovníků oddělení zákaznické kvality, včetně oddělení záruk (5-6 zaměstnanců)
  • V rámci svého úseku budete organizovat dovolené a kontrolovat docházku zaměstnanců
  • Spolupráce při změnovém řízení, prezentace „Hlasu zákazníka“
  • Komunikace se zákazníkem
  • Podpora požadavků zákazníků uvnitř organizace, odpovědnost za navrhování možností zlepšování systému řízení kvality
  • Tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování
  • Plánování a kontrola provádění pravidelných interních auditů dle požadavků norem kvality, vytváření plánu auditů
  • Vyhodnocení interních auditů kvality, definování příčin neshod, stanovení nápravných a preventivních opatření, jejich implementace, sledování účinnosti
  • Spolupráce s auditory při externím auditu
  • Tvorba podkladů, zpráv a reportů z interních a externích auditů pro vedení organizace
  • Šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků
  • Rízení nových projektů dle firemní metodiky
  • Příprava měsíčních KPI reportů za oddělení zákaznické kvality

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • Alespoň 5 let praxe v automobilovém průmyslu
  • Znalost „Core tools of quality“, ISO 9001, IATF 16949
  • Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • Asertivní a sebevědomé jednání, dobré komunikační a organizační dovednosti, rozhodnost a zodpovědný přístup, přesnost a preciznost, schopnost přesvědčit
  • Angličtina na komunikativní úrovní
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk.B ( aktivní řidič )

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu (pevná část 8:30-14:00)
  • příjemné pracovní prostředí, moderní kanceláře
  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení s pozdějším navýšením + další příplatky a bonusy (několikrát ročně)
  • odborný a kariérní růst
  • dotované obědy a kantýna v areálu společnosti
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání zdarma
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • další zaměstnanecké výhody
  • místo výkonu práce: Mošnov

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

​V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém i anglickém jazyce.