Strategický nákupčí – JUNIOR SPECIALISTA

Náplň práce

  • Řízení a management stávajících dodavatelů – kontrola a zlepšování procesů
  • Aktivní komunikace s dodavateli – jednání, služební cesty
  • Jednání s potencionálními dodavateli
  • Systémové řízení změn cen u stávající a nových dodavatelů
  • Podpora nákladových auditů na straně dodavatelů
  • Registrace a řízené fakturace za nakupované nástroje

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, technické případně ekonomické zaměření / SŠ technické zaměření
  • znalosti základů výroby a technických materiálů (výhodou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka (min. B1)
  • zkušenosti na obdobné pozici (výhodou)
  • znalost MS Office
  • orientace v program SAP (výhodou)
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, schopnost reagovat na změny
  • řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič
  • nástup ihned

Nabízíme

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • cestování nejen po Evropě
  • flexibilní pracovní dobu
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání
  • firemní akce
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • bonusy za splnění výrobního plánu, čtvrletní a pololetní bonusy
  • vzdělávací kurzy a školení
  • další zaměstnanecké výhody

V případě zájmu zašlete životopis v českém i anglickém jazyce.