Inženýr technické údržby - elektřina

Náplň práce

  • řízení týmu údržby
  • příprava plánů údržby a oprav
  • vyhodnocování poruchovosti linek a hledání příčin
  • zajišťování elektrických revizí a všech zákonných náležitostí
  • nákup náhradních dílů a spotřebního materiálu
  • hledání dodavatelů pro náhradní díly
  • komunikace s dodavateli
  • kontrola stavu materiálu a vytváření plánů pro stav skladu, náhradních dílů a spotřebního materiálu
  • evidence náhradních dílů v SAP
  • vytváření měsíčních plánů na nákup náhradních dílů a spotřebního materiálu
  • denní reporting a evidence poruch v systému SAP
  • spolupráce při auditech

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - Elektrotechnika
  • vyhláška 50/1978 Sb. - § 5 a 6
  • znalost MS Office: Excel, Powerpoint, Word
  • komunikativní znalost anglického jazyka (podmínkou)
  • organizační schopnosti, zodpovědnost, flexibilia
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • pravidelné bonusy (za splnění výrobního plánu, půlroční a roční, aktivity)
  • vzdělávací kurzy a školení a mnoho dalšího
  • nástup ihned

V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce.