Specialista/Specialistka oddělení materiálu

Náplň práce

  • zajištění dodávek materiálu pro výrobu
  • analýza a kontrola skladových kapacit
  • účast na jednáních s dodavateli
  • kontrola plánu výroby ve spolupráci s oddělením plánování výroby
  • kontrola výše zásob, kontrola dodávek, procesy fakturace

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • znalost MS Office
  • základní znalost anglického jazyka
  • komunikační schopnosti
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelský kolektiv
  • moderní pracovní prostředí, nové kanceláře
  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • možnost podílet se na rozvoji nových projektů v oblasti automotive
  • odborný a kariérní růst
  • dotované firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny při významných životních událostech
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)
  • 20 + 6 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody