Operátor / operátorka oddělení materiálu elektrobaterie

Náplň práce

  • možnost podílet se na rozvoji nového projektu (výroba baterií do elektromobilů)
  • manipulace s materiálem ve skladu a výrobní hale, následná dokumentace
  • vychystávání materiálu pro výrobní linku
  • obsluha vysokozdvižného vozíku a jiných strojů (řidičské oprávnění k VZV výhodou)
  • týmová spolupráce
  • dodržování pracovního postupu a pokynů, bezpečnostních postupů

Požadujeme

  • fyzická zdatnost
  • schopnost pracovat ve výrobním procesu
  • ochota pracovat na směny
  • pečlivost, flexibilita

Nabízíme

  • zajímavá a zodpovědná práce v rostoucí perspektivní zahraniční společnosti
  • práce s nejmodernějšími technologiemi v příjemném pracovním prostředí
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
  • kulturní akce (Mobis day, teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
  • 20 + 5 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)
  • místo výkonu práce: Mošnov
  • nástup: dohodou