Seřizovač/ka vstřikovacích strojů

Náplň práce

  • kontrola, nastavení a seřizování vstřikovacích strojů
  • výměna forem
  • průběžná kontrola výrobků
  • analýza příčiny problémů při výrobním procesu
  • vytváření nápravných opatření a ověřování jejich účinnosti
  • održování předpisů BOZP
  • dodržování pravidel přehledné a čisté výroby

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • odolnost vůči stresu, pečlivost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • práci s moderní technologií, v čistém prostředí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání zdarma
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)

Nástup dle dohody.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém jazyce.