Specialista/stka vývoje dílů u dodavatelů - elektrobaterie

Náplň práce

Podílejte se na výrobě baterií do elektromobilů. Využívejte s námi technologie budoucnosti, abychom společně zlepšili životní prostředí.

Hledáme talenty, kteří s námi budou sdílet vize a stanou se budoucími leadery naší firmy.

  • sledování každodenních kvalitativních problémů u přímých dodavatelů
  • reportování denních kvalitativních problémů
  • kontrola efektivnosti nápravných opatření u dodavatelů
  • zlepšování procesů u dodavatelů
  • komunikace s dodavateli
  • kontrola dokumentace k novým projektům a EO změnám od přímých dodavatelů
  • podpora auditorů během procesních auditů
  • výběr lokálních dodavatelů
  • stanovení a řízení změn cen

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (výhodou)
  • zkušenosti na obdobné pozici (výhodou)
  • praxe v oblasti automobilového průmyslu (výhodou)
  • znalost MS Office
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • kreativita a inovativní myšlení
  • zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • možnost podílet se na rozvoji nového projektu (výroba baterií do elektromobilů)
  • práci s modení technologií, v moderním prostředí
  • možnost služební cesty do zahraničí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
  • kulturní akce (Mobis day, teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
  • 20 + 5 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)
  • místo výkonu práce: Mošnov

V případě zájmu zašlete životopis v českém i anglickém jazyce.