Operátor / operátorka oddělení materiálu (skladník/skladnice)- nástup do kmenu!

Náplň práce

  • manipulace s materiálem po příjmu materiálu do skladu a následná dokumentace
  • dodržování pracovního postupu a pokynů, bezpečnostních postupů
  • obsluha vysokozdvižného vozíku a jiných strojů v případě oprávnění

Požadujeme

  • schopnost komunikovat v českém jazyce (porozumění mluvenému i psanému textu)
  • schopnost rychle a přesně pracovat
  • ochotu pracovat na směny
  • zodpovědnost
  • práce je vhodná pro fyzicky zdatné jedince
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • řidičský průkaz na VZV není podmínkou, ale výhodou

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci v rostoucí perspektivní zahraniční společnosti
  • práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném pracovním prostředí
  • zaměstnanecké výhody (dotované stravování, 13. a 14. plat, aktivity bonus každý měsíc, autobusy zdarma a mnoho dalšího)
  • nástupní mzda 24.930 Kč + 1.204 Kč průměrný příplatek za noční směny + 1.800 Kč nástupní bonus = průměrná mzda celkem 27.934 Kč ve zkušební době, navýšení po zkušební době
  • předpokládaný nástup ihned
V případě zájmu nám zašlete Váš aktuální životopis.

POHOVORY KAŽDÉ PONDĚLÍ V 10:30