Nákupčí - zástup za MD (pro začátek)

Náplň práce

  • kontrola poptávek, příprava výběrových řízení dodavatelů, hodnocení výsledků, tvorba objednávek
  • jednání s dodavateli o dodacích podmínkách
  • účtování faktur všeobecného materiálu a měsíční uzávěrka
  • registrace nových dodavatelů do interních systémů, správa stávajících dat
  • řešení problémů s dodáním zboží
  • vyhledávání dodavatelů pro daný výrobek
  • evidence a průběžné sledování celého procesu nákupu od objednávky až po vystavení faktury dodavatelem
  • tvorba seznamu dodavatelů
  • hodnocení dodavatelů

Požadujeme

  • máte SŠ vzdělání s již nějakými pracovními zkušenostmi nebo VŠ vzdělání bez praxe (případně nám ale nevadí)
  • zvládnete komunikovat v angličtině jak písemnou, tak ústní formou
  • s Excelem si hravě poradíte, v Outlooku jste jako doma a Powerpoint vás baví
  • nevadí Vám administrativa, umíte si stanovit priority
  • u práce přemýšlíte a když Vám věci nedávají smysl, zjistíte proč
  • nevidíte problémy, ale výzvy a dokážete věci brát s nadhledem a humorem
  • máte rádi kolektivní sporty, protože týmový duch je Vám bližší než individuální prospěch
  • multikulturní prostředí Vám nevadí, rádi poznáte korejské zvyky
  • pokud máte zkušenosti se SAPem, pak jste ve výhodě - pokud ne, nevadí, pokud se nám budete líbit a plácneme si, vše Vás naučíme
  • řízení auta se nebojíte, občas Vás můžeme vyslat na služební cestu

Nabízíme

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • pravidelné bonusy (za splnění výrobního plánu, půlroční a roční, aktivity)
  • vzdělávací kurzy a školení a mnoho dalšího
  • nástup ihned
  • jedná se o zástup za rodičovskou dovolenou (zatím)

V případě zájmu zašlete životopis v českém i anglickém jazyce.