Mechanik/mechanička oddělení údržby

Náplň práce

  • nárazové a preventivní opravy na montážních linkách, dopravnících, vstřikolisech, vakuum zařízeních a dalších podpůrných zařízeních
  • drobné svářečské práce
  • práce s jeřábem, s hydraulickým a pneumatickým zařízením
  • výměny dílů a seřízení výrobního zařízení

Požadujeme

  • vyučení v oboru mechanik opravář/mechanik strojů a zařízení/zámečník
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • znalost ABB a yaskawa robotů- výhodou
  • ochotu pracovat přesčas
  • znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • svářečský, jeřábnický, vazačský průkaz- výhodou
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • práci s moderní technologií, v čistém prostředí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání zdarma
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované obědy (oběd za 25 Kč - polévka, hlavní chod, salát a nápoj)
  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
  • kulturní akce (Mobis day, teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
  • 20 + 5 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)